RİOBA ESPRESSO ÇEKİRDEKLER

Rioba Platinum %100 Arabica Çekirdek Kahve – 1000gRioba; kafe, restoran, bar ya da otelinizde hem serviste hem de hazırlıkta kullanabileceğiniz premium markanız, çözüm ortağınız. Rioba ile bir kafenin, barın veya restoranın ihtiyaç duyabileceği tüm gıda ürünlerini karşılamayı, işletmenize yüksek kalitedeki ürünleri fiyat avantajı ile sunmayı hedefledik.

Seçkin ürünleriyle, titizlikle kontrol ettiğimiz üretim aşamalarıyla, en yüksek kalitede çözümler sunan RİOBA markamız; gıda ve gıda dışı ürünleri işletmelerinize sunuyor.

Rioba; çekirdek kahve çeşitleri ile ön plana çıkarken, bunun yanında da ithal çay sortimentinden kruvasana, kullan at bardaktan servise hazır cheesecake, kek ve sandviçlere kadar geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine çözüm sunuyor. Birinci sınıf kalitesi ve dikkat çeken ambalajlarıyla oluşturmak istediğiniz konsepte de destek veriyor. 

Satin Alma İçin:

Gittigidiyor İnternet Mağazamız

Hepsiburada İnternet Mağazamız

Denizlideki Mağazamız

Toptan ve Kiloluk Espresso Kahve Çekirdek Satiş Denizli:
Taze çekilmiş kuru kahve, kavrulmuş  Türk kahvesi çekirdeği, espresso, filtre kahve, nescafe toptan ve perakende satış dükkanımız Yılman Kahvecisi,  Denizli merkez garajın arkasındadır.  Ürünlerimiz uygun fiyatlı.