Nescafe

Nescafe: Kahvenin en iyisi!

 

1938 yılında faaliyetlerine başlayan Nescafe markası, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “Kahvenin en iyisi!” sözünü zihinlere kazımayı başardı. İsviçre kahve imalatçısı Nescafe, kahve severlerin yakından tanıdığı ve ürün çeşitliliğine hayran kaldığı bir markadır. Kahve keyfini modern ve pratik hale getiren, kahveye günlük tüketime uygun özellikler kazandıran ürünleri, gün içinde ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bize sunmakta, sohbetlerimizin en keyifli anlarında bize eşlik etmekte. Kahve makinelerinin yanında görmeye alışkın olduğumuz kahve çeşitleri, ofislerde en sık tüketilen ürünler arasında.

 

Nescafe logosu - kahve keyfi - ofis ihtiyaçları - Ofix.com

 

Kokusunda davet var!

 

Dünya genelinde 1 milyondan fazla kahve yetiştiricisi ile çalışan Nescafe bir kahve markası olmanın çok ötesindedir. Ürün yelpazesi içinde 5 binden fazla ürünü barındıran bu markanın pek çok ürünü hem dünya genelinde, hem de ülkemizde modern yaşam tarzının bir parçasıdır. Her ülkenin kendi damak tadına ve tüketim alışkanlıklarına uygun üretim yapan markanın bu başarısı, kahve sektöründe yalnızca lider değil, aynı zamanda da öncü marka olmasını sağlamakta.

 

İçiminin yanı sıra benzersiz aromasıyla da kahve severler tarafından çok beğenilen bu ürünlerin kokusundaki daveti hissetmemek mümkün değil. Kahveniz ister sıcak, ister soğuk, isterseniz köpüklü olsun, kendi damak zevkinize uygun bir Nescafe ürünüyle kahve keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Kahve keyfinize farklı bir lezzet katmak için özellikle de gold ürünlerini mutlaka denemelisiniz. Soğuk kahve severler için de uygun özelliklere sahip ürünleri mevcuttur. Ayrıca, nescafeli kek de yine damak zevkinize uygun lezzetli bir atıştırmalık olabilir.

 

Nescafe - kahve - içecek - ofis ihtiyaçları - Ofix.com

 

Kolay ve pratik kahve keyfini yaşayın!

 

Ofiste kahve içmenin en kolay ve pratik yolu Nescafe 2’si 1 Arada online ofis marketiniz Ofix.com ayrıcalığıyla sizlerle. Günün her saati kolayca tüketebileceğiniz bu ürünlerle kahve keyfinizi arttırabilir, 48’li ekonomik paketle uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. İçimi kolay ve lezzetli bu ürünlerle dilediğiniz ortamlarda kahve keyfini yaşayabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak içinOfix Kurumsal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.