Kahve Dünyası Filtre Kahveler

Kahve Dünyası Filtre Kahve Tam Çekirdek 1000 gr.

“Günümüzde en yaygın olarak bilinen ve kullanımı en kolay kahve çeşitidir. Çekirdek filtre kahvemizi 1000 gr.?lık özel ambalajında beğeninize sunarız. Biz özenle topladığımız kahve çekirdeklerini en uyumlu şekilde harmanladık. Ne kadar koyu, ne kadar acı, ne kadar sıcak içeceğiniz size kalmış.”

Kahve Dünyası Filtre Kahve 250 gr

Lezzeti ve kendine has aroması hiç değişmeyen, demlenerek tadına tat katılan filtre kahve, tüm dünyada olduğu gibi Kahve Dünyası?nda da favoriler arasında. Kahve Dünyası olarak sizin için en taze, en lezzetli kahve çekirdeklerini özenle seçip birbirinden farklı aromalarla bir araya getirdik. Filtre Kahvemizi 250 gr.?lık kilitli ambalajlarında beğeninize sunarız. Kahve makinesi ya da kahve presi ile kolayca demlenebilen filtre kahvenizi dilediğiniz gibi, istediğiniz her an yudumlamanız mümkün.

Kahve Dünyası Kenya Filtre Kahve Tam Çekirdek 1000 g

“Bu değeri yüksek kahve, Kenya?yı saran bereketli kızıl volkanik topraklarda yetişir, keskin asidi ile bilinmektedir. Yoğun, kuru ve şarapsı bir tat bırakır. Dünyada tek %7 oranında asite sahip olan kahvedir.Yöresel kahvelerimizden, orta kıvamlı ve şarabımsı, böğürtlenimsi tatlara sahip olan Kenya kahve çekirdekleri, sanal mağazamızda bir tık uzağınızda.”

Kahve Dünyası Guatemala Filtre Kahve Tam Çekirdek 1000 g

Yüksek kıvamlı gövdeye sahip, sizi maya kültürünün esintilerini hissedebileceğiniz Orta Amerika?ya götürecek bir kahve türüdür.Bol asitli, orta kıvamlı ve yumuşak içimli, kendine özgü isli bir kokuya ve baharatlı bir tada sahip kahvedir.”

Kahve Dünyası Colombia (Kolombiya) Filtre Kahve Tam Çekirdek 1000 g

“Karayip sahillerinin eşiz güzelliklerini, gizemli Amazonu ve palmiye ağaçları ile çevrili Pasifik körfezinin havasını içinize taşır. Kolombiya kahvesi, en bilinen kahve türlerinden biridir. Yüksek dağlarda yetişen bu kahve zengin tatlar ve aromalar içerir. Ağır kıvamlı tadı ve yoğun miktarda ceviz aromasına sahip olan bu kahvemizi mağazalarımızda beğeninize sunarız. ”

Kahve Dünyası Brazil (Brezilya) Santos Filtre Kahve Tam Çekirdek 1000 g

“Güney Amerika bölgesinde yetiştirilir.Düşük kıvamı, düşük asidite, hoş aroması ve pürüzsüz tadıyla yöresel kahvelerimizden Santos artık sanal mağazamızda. “

 

Satin Alma İçin:

Gittigidiyor İnternet Mağazamız

Hepsiburada İnternet Mağazamız

Denizlideki Mağazamız

Toptan ve Kiloluk Espresso Kahve Çekirdek Satiş Denizli:
Taze çekilmiş kuru kahve, kavrulmuş  Türk kahvesi çekirdeği, espresso, filtre kahve, nescafe toptan ve perakende satış dükkanımız Yılman Kahvecisi,  Denizli merkez garajın arkasındadır.  Ürünlerimiz uygun fiyatlı.